PREDAJ - 7i RD v tichej obci Rusoviec na Lesníckej ul.

  • IMG_3509.JPG
  • IMG_3486.JPG
  • IMG_3490.JPG
  • IMG_3480.JPG

Rodinný dom na predaj v Rusovciach, Bratislava

Realitná kancelária The Home Vám ponúka na predaj 7 izbový rodinný dom v pôvodnom stave na začiatku Rusoviec, nachádzajúci sa v pôvodnej, tichej časti obce v slepej ulici. Celková výmera pozemku je 720 m2. Podlahová plocha domu kolaudovaného v roku 1979 je 186 m2, dom je po technickej stránke "zdravý" a má vymenené všetky okná za plastové. Dva a pol podlažný rodinný dom ponúkne svojmu novému majiteľovi priestranné, aj menšie miestnosti, ideálnu dispozíciu na prerobenie podľa vlastných predstáv, garáž s priamym prechodom do domu, čiastočné podpivničenie domu (10,37m2), letnú kuchyňu a rozľahlú záhradu, ktorá z troch strán susedí so záhradami, čo poskytuje vysoký komfort súkromia. Dom je priam ideálny na dvojgeneračné bývanie, ponúka 7 izieb, 2 kuchyne a 2 kúpeľne
Dispozícia domu: prízemie: je o výmere 21,35m2 pozostáva zo vstupnej chodby a z 2 izieb, z toho je jedna spálňa a druhá izba je priestranná obývačka, s priamym vstupom na terasu, orientovanú do záhrady, neskôr kúpeľňa a menšia kuchyňa so skladovým priestorom. Z prízemia sa dá vojsť do pivnice, tá sa nachádza pod polovicou domu. V pivnici sa nachádza kotolňa s umiestneným plynovým kotlom, následne vstup do veľkej priestrannej garáže pre 2 autá, aj s montážnou jamou, a prívodom vody, v pivnici sa nachádza aj ďalšia miestnosť, využiteľná napr. ako sklad alebo komora.
1. poschodie (alebo medziposchodie): o výmere 134,4m2 pozostáva z veľkej obývacej miestnosti s vysokým stropom, priamym vchodom na terasu orientovanú opäť do rozľahlej do záhrady, v miestnosti je otvorený krb, na tomto poschodí sa tiež nachádza samostatná kuchyňa s komorou a vstupom na balkón, ktorý je orientovaný do ulice. Obe obývačky disponujú keramickými akumulačnými kachľami.
2. poschodie: na tomto poschodí na nachádzajú 4 izby, z toho sú 3 spálne a jedna je menšia pracovňa, prípadne vie poslúžiť ako detská izba, celková rozloha 2.NP je 128,45m2. Balkón na tomto podlaží je orientovaný do záhrady a vstup naň je možný z dvoch izieb, nachádza sa tu aj kúpeľňa a výstup na povalu (strechu). Povala je pochôdzna, dá sa využiť aj ako dodatočný skladový priestor.
Na pozemku sú všetky IS, dom však nie je pripojený na kanalizáciu, kanalizačná prípojka je však privedená na hranicu pozemku.
Pri dome z prednej časti pozemku sa nachádza podpivničená letná kuchynka s povalou. V kuchynke sa nachádzajú klasické kachle, ktoré v minulosti slúžili na spracovanie ovocia a zeleniny zo záhrady. Podlaha v pivnici pod letnou kuchyňou je hlinená, slúžila pre uschovanie ovocia, zeleniny a vína, povala sa dá aj tu využiť ako skladový priestor. Do budúcnosti môže mať využitie aj ako garáž, pretože z obidvoch strán sú veľké krídlové dvere
Vzhľadom k veľkosti domu Vás potešia pomerne nízke mesačné prevádzkové náklady vo výške cca 200 eur.
Rusovce sú výbornou voľbou pre bývanie v rodinnom dome vďake svojej bezproblémovej dostupnosti do centra mesta po diaľničnom obchvate. Svojim obyvateľom Rusovce poskytnú komfort bývania v blízkosti prírody a zároveň všetky potrebné služby občianskeho vybavenia.

Cena nehnuteľnosti je 550.000€

Podrobné informácie

vrátane provízie
2
7
294.57 m²
720 m²
186 m²
pôvodný
áno - separovaný
230V
vlastné - plyn
vnútorné
tehla
pôvodná
plastové
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Lesnícka, Bratislava - Rusovce, Slovensko

  • Štát Slovensko
  • Kraj Bratislavský
  • Mesto Bratislava - Rusovce
  • Ulica Lesnícka
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421 910 462 769
  • Pridané 24. jún 2024 12:54 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Bc. Adriana Wittlinger

Bc. Adriana Wittlinger

Senior Real Estate Broker

hovorím po slovensky

+421 910 462 769

adriana@thehome.sk

Maklér má 13 ponúk